parstennis
27 اسفند 1401 - 16:09

اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با هنجارشکنی در ماه رمضان

رئیس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا از تهیه دستورالعملی در ماه رمضان برای اماکن مسافر پذیر همانند هتل‌ها، مهمانسراها، پایانه‌ها، مراکز گردشگری خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار علی نوروزی در نشست تخصصی که با هدف اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با هنجارشکنی در تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان در ستاد برگزار شد، از اراده جدی پلیس برای برخورد با هنجارشکنی در اماکن در ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی گفت: مردم در صورت مشاهده روزه‌خواری در هر مکانی، با پلیس 110 تماس گرفته و اطلاع‌رسانی کنند؛ در صورتی که تماس گرفتند، ولی گشت پلیس اماکن و یا بازرسان اتحادیه در مکان حاضر نشدند با 197 تماس گرفته و این موضوع را گزارش دهند و اگر باز هم پیگیری کردند و به نتیجه نرسید، به ستاد امر به معروف و نهی از منکر اعلام کنند.

رئیس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا همچنین از تهیه دستورالعملی برای اماکن مسافر پذیر همانند هتل‌ها، مهمانسراها، پایانه‌ها، مراکز گردشگری و… خبر داد و تصریح کرد: در صورتی که هنجارشکنی از سوی اماکن دارای مجوز در ماه مبارک رمضان صورت گیرد برابر قانون با آن‌ها برخورد می‌شود.

وی تأکید کرد: وزارت گردشگری و اتحادیه‌ها نیز نسبت به عملکرد زیرمجموعه خود در ایام تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان نظارت و کنترل کافی داشته باشند و پلیس را پشتیبان خود بدانند.

سردار نوروزی همچنین خواستار پشتیبانی ویژه قوه قضائیه از پلیس برای برخورد با هنجارشکنی‌ها در ایام تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان شد.

رئیس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا از برخورد پلیس با کشف حجاب در صنوف هم خبر داد و یادآور شد: ناظر دو در بحث صنوف راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1099178